Šport

"Belasí" vo finále Slovnaft Cupu v špeciálnych dresoch

Slovan_edited-3.jpg

Zápas odvysiela TV Dajto vo štvrtok 1. mája.

Futbalisti Slovana Bratislava odohrajú finále 45. ročníka Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2013/2014 proti MFK Košice v špeciálnej sade dresov určenej len pre tento zápas. V špeciálnych tričkách budú "belasých" podporovať aj fanúšikovia. Najúspešnejší slovenský klub chce aj takýmto spôsobom osláviť 95. výročie svojho vzniku.

 

Zdroj: Facebook


ŠK Slovan Bratislava oslavuje 3. mája 2014 deväťdesiate piate výročie založenia klubu. Pri tejto príležitosti nastúpia futbalisti úradujúceho slovenského majstra a obhajcu triumfu v Slovnaft Cupe na finálový duel aktuálneho ročníka domácej pohárovej súťaže vo štvrtok 1. mája 2014 v Myjave proti MFK Košice v špeciálnej sade dresov určenej len pre tento jeden zápas. 

Dresy budú dražiť

Tieto dresy hráči podpíšu a bezprostredne po stretnutí sa na oficiálnej klubovej stránke www.skslovan.com začne ich dražba, ktorá potrvá do 31. mája 2014. Úspešní dražitelia získajú okrem cenného suveníru aj certifikát potvrdzujúci autentickosť dresu.

Slovan organizuje dražbu špeciálnych dresov v spolupráci s občianskym združením Deťom pre život, ktoré už päť rokov úspešne pomáha deťom s onkologickými ochoreniami a ich najbližším. Výťažok z dražby venuje klub spomenutému občianskemu združeniu na nový projekt individuálnej dopravy, ktorá bude rodičom a detským pacientom k dispozícii 24 hodín denne.

Individuálna doprava bude zabezpečovať prevoz detských onkologických pacientov a ich rodičov v Bratislave a okolí z ich domovov do nemocnice a opačne, prepravu potrebných liekov k pacientovi, či urgentný presun detského pacienta pri zhoršenom stave do nemocnice.

Na štvrtkové finále Slovnaft Cupu pripravil ŠK Slovan Bratislava darček aj pre svojich fanúšikov. Priaznivci "belasých", ktorí pocestujú podporiť svoj tím do Myjavy, sa môžu tešiť na tričká venované práve 95. výročiu klubu a finálovému zápasu s Košicami.

Zápas odvysiela TV Dajto vo štvrtok 1. mája od 18.15 h

BRATISLAVA/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti