Martin Réway navštívil psychiatrické oddelenie. Vyvrátil špekulácie a priznal pravý dôvod

Martin Réway.
Zdroj: TASR

Slovenský hokejový útočník Martin Réway zverejnil v utorok na Instagrame fotku z psychiatrického oddelenia.

Samotný Martin v príspevku objasnil aj dôvod svojej návštevy. „Ahojte. Nie som tu kvôli alkoholu ani drogám, takže nešpekulujte. Som tu kvôli práškom na spanie a je to ťažšie, ako si myslíte. Všetkým radím, aby sa tomu veľkým oblúkom vyhli,“ uviedol jeden z najväčších talentov slovenského hokeja v príspevku.

Martin Réway príspevok z IG. Zdroj: Instagram.com/martinreway10

Rodák z Dolného Kubína toho stihol vo svojej kariére už dosť veľa. Bol kapitánom slovenskej reprezentácie do 20 rokov, ktorú priviedol k bronzovým medailám. Na drafte do NHL si ho vybral slávny Montreal. Jeho zámorská misia sa však skončila veľmi rýchlo a výraznejšie sa tam nepresadil.

Prečítajte si tiež:

Nevyhol sa zdravotným problémom, keď musel jedni celú sezónu vynechať pre zápal srdcového svalu. S hokejom neskončil a po návrate na ľad sa snažil reštartovať svoju sľubnú kariéru.

Po viacerých pokusoch sa u neho začali objavovať záblesky geniality v skončenej sezóne, ktorú začal v druhej nemeckej lige v drese Freiburgu. Ročník dohral na Slovensku v drese Spišskej Novej Vsi, ktorej výrazne pomohol k zisku bronzových medailí.

Na Spiši sa snažili o to, aby Réway v ich drese pokračoval, avšak na podmienkach zmluvy sa nedohodli. Jeho ďalším pôsobiskom by sa mala stať Banská Bystrica.

Počas majstrovstiev sveta bol hosťom Richarda Lintnera v Citronáde na RTVS, kde sa vrátil aj k neľahkému obdobiu. „Prechádzal som si nejakým procesom. Mal som roky, kedy som mal veľké depresie a vystupovania v televízii neboli pre mňa príjemné,“ priznal.

Stále pracuje na zlepšení svojej psychickej aj fyzickej kondície a na reštarte svojej kariéry.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Hokej

Dôležité udalosti