Šialená oslava postupového gólu do finále MS: Futbalisti zrazili na zem fotografa

Chorvátski futbalisti utešujú fotografa, ktorého v eufórii zvalili po víťaznom góle na zem.
Zdroj: Profimedia.sk

Ten pravdepodobne urobil snímky, na ktoré sa bude ešte dlho spomínať.

Na oslavu postupového gólu do smrti nezabudnú tí, čo fotili semifinále Chorvátsko vs. Anglicko na moskovskom štadióne Lužniky.

Keď Mario Mandžukič strelil víťazný gól proti Anglicku, utekal do rohu sektora, kde boli fotografi. Vtedy sa naňho hodili aj spoluhráči a nechtiac zvalili na zem aj jedného z fotografov. 

Zdroj: Twiter/Elmer Polanco

 

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Twiter/Elmer Polanco

Yuri Cortez zo Salvadoru v páde cvakal emócie radujúcich sa chorvátskych hráčov a pravdepodobne urobil športové snímky, na ktoré sa bude ešte dlho spomínať. Po tom, ako opadli emócie hráči pomohli fotografovi postaviť sa na nohy.

Zdroj: Profimedia.sk

"Je to neuveriteľné, ešte si neuvedomujeme, čo sme dokázali. Nie je to dielo zázraku, zaslúžili sme si to. Iba veľké mužstvá dokážu otočiť nepriaznivý vývoj. Rovnako budeme bojovať aj vo finále," reagoval večer po postupe do finále Mandžukič.

Zdroj: Profimedia.sk
 

Doterajšie maximum Chorvátska bolo tretie miesto výberu trénera Miroslava Blaževiča v roku 1998. Zverenci Zlatka Daliča ho prekonali v stredu, keď v semifinále v moskovských Lužnikách zvíťazili nad Angličanmi 2:1 po predĺžení. Nadviazali na dva úspechy v jedenástkových rozstreloch, po ktorých v osemfinále vyradili Dánov a vo štvrťfinále zdolali domácich Rusov.


MOSKVA/zg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme WC 2018

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.