Weiss nebude vypadnutie riešiť s hráčmi, pre iného Slováka to bol najlepší zápas kariéry

Weiss nebude vypadnutie riešiť s hráčmi, pre iného Slováka to bol najlepší zápas kariéry
Vladimír Weiss st. Zdroj: TASR

Slovan Bratislava si na Cypre vytrpel v poslednom predkole Európskej ligy trpkú porážku od Arisu Limassol 2:6. Znamená to že si po roku opäť zahrá iba Európsku konferenčnú ligu. Po zápase sa tréner belasých Weiss st. nechal počuť, že prehru berie na seba, iný Slovák zase hovoril o najlepšom zápase kariéry. Prečítajte si vyjadrenia po zápase, zdroj TASR.

Vladimír Weiss, tréner Slovana: "Arisu gratulujem, bol lepší, najmä dnes. My sme herne aj výsledkovo sklamali. Boli sme pripravení presne na to, čo sa stalo. Nezvládli sme to pohybom, beriem to na seba, nebudem tento výsledok riešiť s hráčmi."

David Strelec, autor prvého gólu Slovana: "Je to smutné. Prvých 20 minút bolo z našej strany zlých, oni boli vo všetkom lepší, takto nemôžeme začať zápas. Po góle sme sa trocha prebrali, ale dostali sme gól zo štandardky v závere polčasu. Ak by sme nedostali štvrtý gól, asi by sme ich ešte potrápili, ale potom už boli lepší a živší."

Július Szöke, strelec druhého gólu Arisu: "Som hrdý na mojich spoluhráčov, podali sme výborný výkon. Pre mňa to bol najlepší zápas v kariére. V skupinovej fáze európskej súťaže som ešte nikdy nehral, teším sa."

Prečítajte si tiež:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Futbal

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.