Majstrovstvá Slovenska v elektronických športoch privítajú TOP Counter-Strike tímy, hrá sa o 17 000 eur

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Majstrovstvá SR v elektronických športoch CS:GO sa uskutočnia už tento víkend od 28.9. do 1.10.2023 spoločne s výstavou Autosalón AUTOSHOW v areáli Agrokomplex Nitra. Elitná šestica tímov z československej scény Counter-Striku bude hrať o finančnú odmenu 17 000 €, putovnú trofej a titul majstra Slovenska.

V súboji o prestížne ocenenie sa stretne elita e-športovej scény. Minuloročný víťaz Dynamo Eclot sa pokúsi o zopakovanie svojho úspechu.

Miestenku si tento stabilný český tím vybojoval prostredníctvom tretej sezóny našej CS:GO ligy YGames PRO Series, v ktorej sa umiestnil na bronzovej priečke, čo bolo najlepšie spomedzi všetkých českých a slovenských tímov.

Skvelé zápasy

Druhú miestenku z YGames PRO Series získala zostava tímu Sinners. Aktuálne najvyššie hodnotený tím domácej scény zavíta na slovenské majstrovstvá po prvýkrát.

Divokú kartu získali tímy Sampi a Enterprise, ktoré patria k špičke domácej scény a nachádzajú sa na treťom a štvrtom mieste eplayer.cz rebríčka. Piatym účastníkom majstrovstiev Slovenska v Nitre je zostava tímu Unity, ktorá získala pozvanie na turnaj na základe divokej karty organizátora. Práve hráči tohto tímu predstavujú na turnaji slovenské zastúpenie. Šiestu miestenku si z otvorenej kvalifikácie vybojovala zostava Glore.

Sprievodné akcie

Okrem turnaja sú pripravené aj skvelé sprievodné akcie. Počas víkendu sa návštevníci budú môcť zabaviť vo veľkej hernej zóne či otestovať si hranie v aute.

Stretnete aj osobnosti domácej ešportovej scény spolu so známymi influencermi a streamermi ako Restt, Oskar Barami, DEV1, Bananides, Sajmon, Joshua, TeckoO a ďalší.

Majstrovstvá Slovenska v e-športoch sa uskutočnia v Nitre v Agrokomplexe spolu so známym a populárnym Autosalónom, vďaka čomu môžete zažiť dve skvelé akcie v jednom.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme E-športy

Dôležité udalosti