V Miláne bodné zranenia pred Ligou majstrov. Do nemocnice museli previesť aj policajta

V Miláne bodné zranenia pred Ligou majstrov. Do nemocnice museli previesť aj policajta
Nešťastie v Miláne. Zdroj: TASR

Pred utorkovým zápasom futbalovej Ligy majstrov medzi domácim AC Miláno a Parížom St. Germain došlo v severotalianskom meste k násilným stretom fanúšikovských táborov oboch tímov. Ich výsledkom je vážne zranený priaznivec PSG a s bodnými zraneniami previezli do nemocnice aj jedného policajta, informovala agentúra AP.

Podľa talianskych médií skupina približne 50 fanúšikov AC, ktorí si zakryli tváre maskami a helmami a hádzali pyrotechniku, zaútočila v pondelok večer na priaznivcov francúzskeho klubu v rušnej štvrti mesta Navigli.

Jedného fanúšika PSG dvakrát bodli do nohy a museli ho urýchlene previesť do miestnej nemocnice. Došlo aj k stretom medzi priaznivcami parížskeho tímu a políciou. Jeden z policajtov utrpel bodné zranenie, údajného páchateľa zadržali.

Prečítajte si tiež:

V tej istej milánskej štvrti pobodali aj fanúšika Newcastlu pred septembrovým zápasom anglického klubu s domácim AC. O polnoci ho obkľúčila skupina siedmich až desiatich osôb a dvakrát ho bodli do ruky a raz do chrbta. So zraneniami skončil v nemocnici.

"Rossoneri" figurujú po troch kolách so ziskom dvoch bodov na poslednej štvrtej priečke v F-skupine. PSG, ktorého dres oblieka aj slovenský obranca Milan Škriniar, vedie tabuľku so šiestimi bodmi.

Vo svete i Niké lige cez víkend chybovali rozhodcovia. Viac v reportáži:

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Futbal

Súvisiace témy

Dôležité udalosti