Hviezdy deťom. AS Trenčín opäť pomáha najmenším v núdzi

Hviezdy deťom. AS Trenčín opäť pomáha najmenším v núdzi
Symbolické šeky boli odovzdané pred zápasom Trenčín - Žilina. Zdroj: Peter Kapusta

Pätnásty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom priniesol výťažok vo výške 30 200 eur. AS Trenčín vďaka podpore partnerov, mnohých osobností športového a spoločenského života venoval prostredníctvom tohto projektu na charitatívne účely už vyše 316-tisíc eur.

"Aj tentoraz musím povedať, že novú identitu futbalu v Trenčíne sme už pred rokmi začali budovať ruka v ruke so sociálnou zodpovednosťou voči nášmu regiónu. Z tejto cesty nemienime ustúpiť, ani v dobe, ktorá je pre náš klub po ekonomickej stránke komplikovaná. Napriek investíciám do nového štadióna sme nerezignovali. AS Trenčín tu nie je len pre víkendový výsledok na ihrisku," povedal pre oficiálny web AS Trenčín marketingový manažér klubu Igor Schlesinger.

Prečítajte si tiež:

Bodku za tohtoročným podujatím spísali prvý raz v nových priestoroch Štadióna Sihoť. Symbolické šeky odovzdali pred ligovým stretnutím s MŠK Žilina. Deťom navyše spravila veľkú radosť príležitosť nastúpiť na ihrisko po boku hráčov oboch mužstiev. Slávnostný večer moderovala dvojica Tomáš „Tomaggio“ Kadlec a Beáta Kotríková, ktorá v minulosti patrila medzi obdarovaných z projektu AS Trenčín.

"Veľmi nás teší dlhotrvajúca úspešnosť projektu, ktorý vyrástol na jednu z najsilnejších charitatívnych akcií na Slovensku. Hoci sme v to pred pätnástimi rokmi ani vo sne nedúfali, stálosť podporovateľov a noví partneri vdychujú akcii život. Ďakujeme každému, kto pomohol akýmkoľvek spôsobom," doplnila manažérka Hviezdy deťom Petra Drábová.

Pozrite si zostrih zápasu 14. kola Niké ligy medzi Trenčínom a Žilinou:

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Niké liga

Súvisiace témy

Dôležité udalosti