Vémolov tréner ostal po rýchlom ukončení zápasu v šoku. Opísal, kde spravil jeho zverenec najväčšiu chybu

Vémolov tréner ostal po rýchlom ukončení zápasu v šoku. Opísal, kde spravil jeho zverenec najväčšiu chybu
Karlosa Vémolu na turnaji Oktagonu knokautova Samuel "Pirát" Krištofič. Zdroj: Profimedia.sk

Na piatkovom turnaji Oktagonu sa o prekvapivo rýchly koniec postaral slovenský bojovník Samuel „Pirát“ Krištofič, ktorý hneď v prvom kole knokautoval  dlhoročného rivala Karlosa Vémolu.

Zápas trval len 108 sekúnd a český bojovník ostal bezvládne ležať na zemi po tvrdom a presnom údere Slováka. Takýto priebeh zrejme nečakal nikto a prekvapilo to aj Vémolovho trénera.

„Som z toho v šoku, pretože to, samozrejme, nikto nečakal. Aj keď som pred zápasom varoval, že „Pirát“ je veľmi nebezpečný súper, tak ma to prekvapilo. Čakal som iný priebeh, ale „Pirát“ bol skvele pripravený,“ hodnotil po zápase André Reinders pre sport.cz.

Prečítajte si tiež:

Príčina prehry?

Súboj sa vôbec nedostal na zem, čo mohla byť jedna z príčin prehry favorita.

„Karlos sa možno trochu zbytočne nechal strhnúť do prestreliek. Na jednej strane k tomu bol kvôli dobrej obrane donútený, na druhej strane, keď dal pár dobrých úderov, zrejme cítil krv. Pirát je v tomto ohľade oveľa skúsenejší. Karlos sa nechal strhnúť do hry, ktorá nie je jeho,“ pokračoval v hodnotení tréner.

Zdravotný stav známeho Čecha kontrolovali priamo v ringu zdravotníci niekoľko desiatok sekúnd a Reinders priznal, že niečo také u svojho zverenca ešte nezažil.

Slovenský víťaz Krištofič sa na duel pripravoval desať týždňov. Súpera si podrobne analyzoval a podľa vlastných slov stále veril, že mu to vyjde a vôbec o sebe nepochyboval. Po prekvapujúcom triumfe sa neubránil slzám.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme MMA

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.