Jágr si zastal Hudáčka, na sociálnej sieti vysmial expertov. Príspevok neskôr vymazal

Jágr si zastal Hudáčka, na sociálnej sieti vysmial expertov. Príspevok neskôr vymazal
Július Hudáček a Jaromír Jágr boli spoluhráčmi len dva dni. Zdroj: Profimedia.sk

Ich spolupráca vydržala dva dni. Július Hudáček zamieril do „Jágrovho“ Kladna z Barysu Astana, účinkujúceho v ruskej KHL. Práve preto ho českí fanúšikovia z klubu takpovediac vyštvali.

Strieborný medailista z MS 2012 si však zamestnávateľa našiel rovnako expresne. Zachytá si najvyššiu nemeckú súťaž za Löwen Frankfurt. „Od prvého kontaktu až po podpis zmluvy to prebehlo veľmi rýchlo. Som naozaj šťastný, že môžem hrať za Lions,“ vyhlásil 35-ročný gólman pre klubový web.

Prečítajte si tiež:

„Sme veľmi radi, že sa nám podarilo prilákať skúseného brankára, ktorý už preukázal svoju triedu na medzinárodnej scéne. Teší nás, že sa takáto príležitosť naskytla a že sme ju dokázali hneď využiť,“ vyhlásil športový riaditeľ a dočasne aj hlavný tréner Frankfurtu Franz-David Fritzmeier.

Koreis: Ľudská hyena

Rodák zo Spišskej Novej Vsi mal dostať od „rytierov“ odstupné vo výške 15-tisíc eur, čo hokejoví experti z Česka i Slovenska vo veľkom kritizovali.

„Hudáček by to odstupné za dva dni, 15 000 eur, mohol venovať deťom z Ukrajiny,“ napísal na sociálnej sieti šéf Dukly Trenčín Miloš Radosa.

Ticho nezostal ani bývalý český hokejový útočník Jakub Koreis. „Hudáček si údajne za 3 dni v Kladne zarobil 15 000 eur. Ak je to pravda, tak ten človek je ľudská hyena.“

Jágr: No počkaj, zajac!

Legenda českého i svetového hokeja zareagovala na Instagrame. Jágr citoval športového riaditeľa Frankfurtu a k fotkám expertov pridal názov ruskej animovanej rozprávky „No počkaj, zajac!“

Po pár minútach však svoj príspevok vymazal.

Hudáček podpísal s dvanástym tímom DEL ligy zmluvu do konca sezóny. Frankfurtu sa v súčasnosti nedarí, prehral až trinásť z posledných štrnástich duelov.

Viac aj v našej reportáži:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Hokej

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.