VIDEO: Petra Vlhová je po nepríjemnom páde v nemocnici v Ružomberku. Dostala úder do hlavy, bolelo ju rameno a koleno

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Jedna z najočakávanejších športových udalostí na Slovensku sa po pár minútach zmenila na športovú tragédiu. To, že to bude náročné, predznamenalo už vypadnutie talianskej favoritky, keď svoju jazdu nezvládla Federica Brignoneová.

Nebolo to zďaleka všetko a najťažšie chvíle prišli práve pri jazde Petry Vlhovej. Po pár bránkach nepríjemne spadla a privodila si zranenie. Podľa informácií televízie Markíza Petru Vlhovú previezli do nemocnice v Ružomberku.

Po ňom sa preteky na dlhší čas prerušili, keďže sa rodáčka z Liptovského Mikuláša nedokázala postaviť na nohy. Nakoniec ju pomocou saní a na nosidlách museli odviesť na miesto, kde sa jej ujali zdravotníci.

Prečítajte si tiež:

Chvíle hrôzy

Tisíce slovenských priaznivcov na tribúnach prežívali ťažké chvíle a všetci tŕpli. Nikto netušil, v akom stave je slovenská favoritka. Petra Vlhová aspoň trochu upokojila svojich fanúšikov, keď zamávala z nosidiel.

Pozrite si nepríjemný pád Petry Vlhovej

Prvotné informácie hovoria, že by mala mať podvrtnuté koleno. Na definitívnu diagnózu si však ešte budeme musieť počkať. Podľa manažéra Richarda Galoviča pre JOJ šport, Petra sa po páde sťažovala na bolesť kolena a ramena a dostala úder do hlavy.

Krátke vyhlásenie k aktuálnej situácii poskytol aj tím Petry Vlhovej. Podľa neho je slovenská hviezda v stabilizovanom stave.

„Petra Vlhová bola po páde v 1. kole obrovského slalomu v Jasnej prevezená v stabilizovanom stave do nemocnice. V súčasnosti sa podrobuje komplexným vyšetreniam, ktoré odhalia rozsah zdravotných indispozícií, o čom vás budeme informovať. Žiadame vás o trpezlivosť a pochopenie," napísal vo vyhlásení Niké Ski Team Petra Vlhová.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Lyžovanie

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.