Hľadá sa najlepší tím v histórii Slovenska. Hlasujte v ankete Jedenástka 30-ročia a vyhrajte skvelé ceny

Hľadá sa najlepší tím v histórii Slovenska. Hlasujte v ankete Jedenástka 30-ročia a vyhrajte skvelé ceny
Slovenská futbalová reprezentácia. Zdroj: Profimedia.sk

Písal sa druhý február 1994 a slovenská reprezentácia sa víťazstvom 1:0 nad Spojenými arabskými emirátmi nezmazateľne uviedla na scénu medzinárodného futbalu.

Od historického momentu čo nevidieť uplynie tridsať rokov, preto Slovenský futbalový zväz (SFZ) vymyslel unikátnu anketu - Jedenástku tridsaťročia.

A o jej zložení môžete rozhodnúť aj vy! Stačí, ak kliknete TU a na každý post (vrátane trénera) vyberiete v rozostavení 4-4-2 toho, podľa vášho úsudku, najvhodnejšieho kandidáta.

Navyše, zapojiť sa môžete aj viackrát, no platí podmienka, že len raz za deň. K dispozícii je 55 hráčov nominovaných členmi Slovenskej futbalovej akadémie a všetci tréneri, ktorí za tridsať rokov stáli pri národnom tíme.

Zapojením sa do ankety ste automaticky zaradený aj do súťaže o atraktívne ceny. V hre je podpísaný reprezentačný dres, televízor, robotický vysávač, dve vstupenky na zápas Slovenska s Rakúskom či reklamné predmety SFZ.

Hlasovanie sa uzavrie v pondelok 29. januára o deviatej ráno. SFZ anketu slávnostne vyhodnotí symbolicky v piatok 2. februára o 14:00 v priestoroch Siene slávy slovenského futbalu.

Pozrite si reakcie Slovákov na skupinový žreb EURA 2024:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Futbal

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.