Chystá sa veľký transfer? Do Trnavy môže prestúpiť bývalý slovenský reprezentant

Chystá sa veľký transfer? Do Trnavy môže prestúpiť bývalý slovenský reprezentant
Sprava Martin Škrtel, Michal Ďuriš a Miroslav Stoch. Zdroj: TASR - Martin Baumann

Môže pokračovať tam, kde skončil. Niekdajší slovenský reprezentant Michal Ďuriš mieri späť do Trnavy, kde pôsobil počas uplynulej jesene. Viac o jeho návrate exkluzívne prezradil hráčov agent.

Tesne pred zatvorením zimného prestupového okna by v rámci najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Niké ligy mohlo dôjsť k mimoriadne zaujímavému transferu. Na Cypre sa totiž čoraz viac hovorí o tom, že niekdajší slovenský reprezentačný útočník Michal Ďuriš by sa mal vrátiť do Spartaka Trnava.

Jeho agent Claudio de Abreu exkluzívne pre TVNOVINY.sk potvrdil tieto šumy.

„Rozprávame sa o tejto možnosti, avšak stále má zmluvu s Othellosom. Jasnejšie by to mohlo byť v najbližších hodinách či dňoch,“ povedal na úvod.

Prečítajte si tiež:

Dve alternatívy

​Ako dodal, Ďuriš by sa rád vrátil na slovenské trávniky. „Určite by bolo pre neho len pozitívom, ak by sa mohol vrátiť a pomôcť klubu zabojovať v lige o čo najvyššie priečky. Michal má záujem vrátiť sa do Trnavy, aktuálne sa snažíme dohodnúť s Othellosom,“ prezradil.

Agent na záver priblížil, že v prípade 35-ročného forvarda sú momentálne v hre len dve možnosti.

„Ak sa rokovania skončia neúspechom, zostane v Othellose, alebo sa vráti do Trnavy, tentoraz na trvalý prestup. Iný klub aktuálne nepripadá do úvahy, až v lete. Vek v jeho prípade zatiaľ nehrá rolu,“ uzavrel de Abreu.

Ďuriš v „slovenskom Ríme“ pôsobil na jeseň minulého roka, kde predvádzal solídne výkony. V drese „bílych andelov“ strelil päť ligových gólov a raz napol aj sieť za brankárom Nordsjaellandu v skupine Európskej konferenčnej ligy UEFA.

Po ukončení hosťovania sa na začiatku tohto kalendárneho roka vrátil na Afroditin ostrov, kde však medzičasom skončil bývalý tréner spartakovcov Michal Ščasný.

O letnom príchode Michala Ďuriša do Trnavy sme informovali aj v Športových novinách:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Exkluzívne

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.