Očakávané je realitou. Niekdajší reprezentačný kanonier sa vracia na Slovensko

Očakávané je realitou. Niekdajší reprezentačný kanonier sa vracia na Slovensko
Michal Ďuriš. Zdroj: TASR - Jaroslav Novák

To, o čom sa pár dní šepkalo, je skutočnosťou. Niekdajší dlhoročný reprezentant Michal Ďuriš sa vracia na Slovensko. Viac nám o detailoch dohody prezradil jeho agent.

V stredu (14. 2.) sme vás informovali, že niekdajší slovenský futbalový reprezentant Michal Ďuriš by sa podľa cyperských médií mal vrátiť do Trnavy, kde na jeseň úspešne pôsobil.

Priaznivci Spartaka teraz dostali oneskorený valentínsky darček. Návrat 35-ročného útočníka je totiž realitou. Pre TVNOVINY.sk to exkluzívne potvrdil hráčov agent Claudio de Abreu.

„Oba kluby sa dohodli. Michal sa v najbližších dňoch presunie na Slovensko. Ďakujeme najmä prezidentovi Trnavy Petrovi Machovi. Ten robil všetko preto, aby sa Michal vrátil do Spartaka,“ uviedol de Abreu.

Priblížil, že Ďuriš podpísal s „bílymi andelmi“ zmluvu na rok a pol do júna 2025.

Ďuriš v „slovenskom Ríme“ pôsobil na jeseň minulého roka, kde predvádzal solídne výkony. V drese „bílych andelov“ strelil päť ligových gólov a raz napol aj sieť za brankárom Nordsjaellandu v skupine Európskej konferenčnej ligy UEFA.

Po ukončení hosťovania sa na začiatku tohto kalendárneho roka vrátil na Afroditin ostrov, kde však medzičasom skončil bývalý tréner spartakovcov Michal Ščasný.

O letnom príchode Michala Ďuriša do Trnavy sme informovali aj v Športových novinách:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Exkluzívne

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.