Štefan Svitko mal ťažký pád počas tréningu v Taliansku. Absolvoval prvé vyšetrenia

Štefan Svitko mal ťažký pád počas tréningu v Taliansku. Absolvoval prvé vyšetrenia
Svitko počas vyšetrení. Zdroj: reprofoto: Facebook/Štefan Svitko fanklub

Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko mal ťažký pád počas tréningu v Taliansku. Samotný jazdec o tom informoval na sociálnej sieti Facebook, na Apeninskom polostrove absolvoval prvé vyšetrenia, ďalšie prídu po návrate na Slovensko.

"Počas tréningu v Taliansku som mal troška väčší pád, ale na to, ako to spočiatku vyzeralo, dopadli veci celkom dobre. Ďalšie vyšetrenia už absolvujem doma na Slovensku," stojí na oficiálnej stránke pretekára v popise videa, na ktorom je Svitko so zafixovaným krkom.

Prečítajte si tiež:

Svitko je trojnásobný majster Európy a 25-násobný majster Slovenska v enduro a cross country. Tento rok si odbil pätnásty štart na prestížnej rely Dakar a obsadil konečné deviate miesto.

Štyridsaťjedenročný veterán má na konte aj jedno etapové víťazstvo na prestížnom podujatí z roku 2016, keď obsadil celkové druhé miesto. Ako jazdec s viac než desiatimi účasťami má taktiež titul "legenda Dakaru". Viackrát sa nechal počuť, že všetky podujatia počas sezóny sú preňho prípravou na Dakar.

Slovenskí fanúšikovia motoristického športu si budú môcť vychutnať prvé exkluzívne priame prenosy najprestížnejšej súťaže F1 na Voyo.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Motorizmus

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.