Kouč Dunajskej Stredy suspendoval kanoniera Erika Pačindu

Erik Pačinda z Dunajskej Stredy jasá po góle v sieti Žiliny.
Zdroj: TASR

Pačinda sa v poslednom ligovom stretnutí v Senici, kde DAC vyhral 2:1 dostal na ihrisko z lavičky len v závere.

Slovenský futbalový klub DAC Dunajská Streda suspendoval na jeden týždeň reprezentačného útočníka SR Erika Pačindu. Informoval o tom v pondelok portál ProFutbal.sk.

Pačinda sa v poslednom ligovom stretnutí v Senici, kde DAC vyhral 2:1 dostal na ihrisko z lavičky len v závere. Napriek tomu bol pri zrode víťazného gólu. Nemecký tréner Peter Hyballa mu v uplynulých zápasoch krátil minutáž, napriek tomu patril vždy ku kľúčovým hráčom DAC.

Na pondelňajšom tréningu sa 29-ročný Pačinda dozvedel, že kouč si ho neželá vidieť v šatni ani na štadióne. Reagoval tak na hráčove pozápasové vyjadrenia do médiá.

Pre ne bývalý hráč MFK Košice na otázku, prečo hráva menej povedal: "Neviem, možno sú v tom nejaké nezhody s trénerom, možno ma nemá veľmi v láske. O chvíľu je tu december a dúfam, že sa pohnem trošku dopredu a zmením klub."

"S klubom sme sa dohodli, že sa ohľadom tejto témy do médií vyjadrovať nebudem. Môžem teda potvrdiť len to, že ma tréner na týždeň suspendoval. Ďalšie stretnutie by sme mali mať s klubom budúci pondelok," povedal pre portál ProFutbal.sk Pačinda.

DUNAJSKÁ STREDA/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Futbal

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.