Vianoce pre fanúšikov MMA? Najväčší UFC galavečer roka je tu, v hre aj opasok pre najväčšieho tvrďasa

Vianoce pre fanúšikov MMA? Najväčší UFC galavečer roka je tu, v hre aj opasok pre najväčšieho tvrďasa

Vianoce pre fanúšikov MMA sú tu. Podujatie UFC 300 dorazí na Voyo už túto sobotu a ponúkne dve veľké titulové bitky, ako aj boj o opasok pre BMF a v akcii uvidíme aj Čecha Prochádzku.

Najväčší UFC galavečer roka sa uskutoční v 20-tisícovej T-Mobile Arene v Las Vegas a jeho hlavným ťahákom budú súboj o titul v ľahkej váhe medzi obhajcom Alexom Pereirom a Jamahalom Hillom, ako aj súboj o šampiónku v ženskej kategórii slamovej váhy medzi Zhang Weili a Yan Xiaonan.

Zvyšným zápasom hlavnej karty bude dominovať najmä súboj o populárny opasok BMF medzi Justinom Gaethjem a Maxom Hollowayom. Obaja patria medzi najskúsenejšie hviezdy čo sa týka veľkých podujatí. Disponujú obrovskými tábormi fanúšikov a tento duel má nepochybne potenciál zatieniť aj hlavné dva zápasy, preto by ste ho v žiadnom prípade nemali zmeškať.

Ako predskokana uvidíme v akcii aj Čecha Jiřího Prochádzku, ktorý si zmeria sily so Srbom Aleksandarom Rakičom. Vysielať budeme na Voyo v sobotu už od 23:15 a začneme predeventovým štúdiom. Hlavná karta potom príde na rad o štvrtej ráno.

Pozrite si reportáž z UFC 298.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme MMA

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.