Prvé európske preteky v sezóne sľubujú napínavé divadlo. Podarí sa niekomu zdolať Verstappena?

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Naposledy sa piloti stretli na okruhu v Miami, kde sa z prvého víťazstva v kariére tešil Lando Norris na McLarene a prerušil dominanciu Holanďana Maxa Verstappena na Red Bulle.

Už tento víkend sú na programe siedme preteky Formuly 1 v tejto sezóne. Kráľovná motošportu sa prvýkrát sťahuje do Európy. Naposledy sa piloti stretli na okruhu v Miami, kde sa z prvého víťazstva v kariére tešil Lando Norris na McLarene a prerušil dominanciu Holanďana Maxa Verstappena, ktorý ovládol štyri preteky tejto sezóny.

Piloti sa už počas najbližšieho víkendu (17-19.5.) predstavia na slávnom okruhu v Taliansku. Pôjde o prvé európske preteky v aktuálnom ročníku. Veľká cena Emilia Romagna sľubuje opäť napínavé súboje tých najlepších. Európske preteky F1 sa tešia obrovskej popularite a inak tomu nebude ani tentokrát na ikonickom okruhu Imola.

Prečítajte si tiež:

Suverén posledných sezón Max Verstappen sa bude chcieť opäť vrátiť na víťaznú vlnu. Podarí sa niekomu z jeho súperov napodobniť Landa Norrisa z Miami či Carlosa Sainza z Austrálie?

Vďaka streamovacej službe Voyo pri tom môžete byť opäť aj vy. Vychutnajte si prvý európsky súťažný víkend sezóny.

Slovenskí fanúšikovia motoristického športu si môžu vychutnávať exkluzívne priame prenosy najprestížnejšej súťaže F1 na Voyo.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Formula 1

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.