Veriť Slovákom sa oplatilo. Tipér stavil 50 eur, vyhral takmer 90-tisíc. Ďalší však prišiel o päťcifernú sumu

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Kto by to po generálke na majstrovstvá sveta povedal. Slovensko vo svojom treťom dueli na šampionáte zdolalo Spojené štáty americké 5:4 po predĺžení. A zverencom Craiga Ramsayho sa rozhodne veriť oplatí, o čom sa v pondelok presvedčili i tipéri.

Jeden z klientov stávkovej kancelárie Fortuna totiž vyhral skutočne krásne peniaze. Stavil pritom, v porovnaní s víťaznou sumou, drobné.

„Vystaval si tiket z jedenástich futbalových i hokejových zápasov, vrátane duelu Slovensko – USA, kde správne trafil remízu. Keďže uhádol aj všetky ostatné výsledky, za stavených 50 eur vyhral 89 768 eur,“ prezradil nám exkluzívne bookmaker Fortuny Tarek Yacoob.

Prečítajte si tiež:

Tridsaťtisíc na Ameriku

Tvrdenie, že Slovákov neradno odpisovať, sa v spoločnosti Tipsport SK potvrdilo i z opačného uhla pohľadu. Jeden tipér totiž až priveľmi veril papierovým predpokladom. 

„Na zápas USA verzus Slovensko sme zaznamenali aj tiket za 30-tisíc eur na výhru Spojených štátov. Išlo o dosiaľ najvyššiu sólo stávku na MS v hokeji,“ odhalil Róbert Buček, špecialista komunikácie Tipsportu.

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme MS v hokeji 2024

Súvisiace témy

Dôležité udalosti