Tipéri vidia v zápase Slovenska s Poľskom jasného favorita. Za tisíce stávkujú na kuriozity

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Slovensko v stredu neďaleko Tatier nastúpi proti súperovi, s ktorým sa o pyšné hory delí. Zverenci Craiga Ramsayho budú čeliť Poľsku vedenému slovenským koučom. A aj keď fráza „derby nemá favorita“ už vo svete športu zľudovela, tipéri na ňu v tomto prípade zvysoka kašlú.

Klienti stávkových kancelárií po zápase s USA zrejme zistili, že veriť Slovákom sa na MS oplatí.

„Stávkujúci v zápase s Poľskom jednoznačne veria Slovensku. Až 99,2 percenta klientov stavilo na našu výhru, 0,5 percenta predpokladá triumf Poľska a zvyšných 0,3 percenta remízu. Na víťazstvo Slovenska evidujeme už viac než 12-tisíc tiketov,“ prezradil exkluzívne pre TVNOVINY.sk bookmaker spoločnosti Fortuna Tarek Yacoob.

„Drvivá väčšina fanúšikov je presvedčená o víťazstve Slovenska, rečou čísel - až 97 percent celkových náberov je podaných na víťazstvo našej reprezentácie v riadnom hracom čase. Navyše, top tri najtipovanejšie stávky na dnešný zápas sú: výsledok zápasu – Slovensko, výsledok prvej tretiny – Slovensko, hendikep v zápase – 3,5 gólu, Slovensko. Aj z tohto možno usúdiť, že Slováci nepochybujú o zisku troch bodov a vysokom víťazstve,“ súhlasí špecialista komunikácie Tipsport SK Róbert Buček.

Identická situácia je aj v Niké. „Výhru Slovenska očakáva 97 percent tipujúcich, víťazstvo Poľska dve percentá,“ prisvedčil vedúci tamojšieho PR oddelenia Jozef Petko.

Prečítajte si tiež:

Veria obrancom

Tím okolo kapitána Tomáša Tatara je proti nováčikovi elitnej skupiny MS favoritom i rečou kurzov. Zrejme preto tipéri vymýšľajú rôzne kombinácie a neboja sa staviť tisíce eur. Bez problémov aj na kuriozity.

„Jeden z klientov si stavil viac tiketov na triumf Slovenska s Poľskom do kombinácie za takmer 12-tisíc eur, ďalší za 7-tisíc,“ doplnil Tarek Yacoob zo spoločnosti Fortuna.

„Najvyšší sólo tiket má hodnotu 1 272,46 eur a je podaný na to, že Slovensko vyhrá prvú tretinu. Ak sa tak stane, klientovi pripíšeme na hráčsky účet 1 717,82 eur. Zo zaujímavých sólo tiketov spomeniem napríklad stávky na to, že v dueli zabodujú slovenskí obrancovia. Klient stavil 201,98 eur, že si gól alebo asistenciu pripíše Peter Čerešňák, môže vyhrať 403,96 eur. Iný klient verí Michalovi Ivanovi, stavil za 89,76 eur a má šancu získať 376,99 eur,“ odhalil nám Róbert Buček z Tipsportu.

Prečítajte si tiež:

Slafkovský, Hudáček, hetrik či striedanie brankára

O kuriózne stávky nemajú núdzu ani v spoločnosti Niké.

„Spomedzi strelcov tipéri preferujú Slafkovského, druhým v poradí je Hudáček, na ktorého gól v zápase jeden klient stavil tisíc eur. Stávkujúci tiež predvídajú výhru Slovenska o minimálne štyri góly a rovnako to, že bude vyhrávať už po prvej tretine. Dokonca očakávajú, že v zápase padne hetrik alebo bude striedať brankár,“ povedal Jozef Petko a pokračoval.

„Jeden z tipérov stavil 10-tisíc, že Slovensko zvíťazí. Vyhrať môže 10 700 eur. Ďalší podal 5-tisíc na to, že strelíme minimálne šesť gólov, vyhrať môže 9 700 eur. Iný rovnako za 5-tisíc na to, že strelíme gól v každej tretine, ak sa tak stane, získa 7 500 eur. Jeden klient stavil tisícku, že v zápase nestrelia gól oba tímy. Hrá tak o 3 300 eur.“

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme MS v hokeji 2024

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.