Gól Slafkovského či desaťtisiíce na našich: Tipujúci proti Francúzsku drvivo veria Slovákom

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Slovenských hokejistov dnes čaká dôležitý zápas s Francúzskom na MS v hokeji. Ak v ňom zvíťazia, výrazne sa priblížia k štvrťfinále a to je presne scenár, ktorému verí aj drvivá väčšina stávkujúcich Slovákov. Medzi nimi sa pritom nájdu aj takí, ktorí na našich vsadili sumu presahujúcu priemerný ročný plat.

Na Slovensko sú pred sobotným stretnutím vypísané kurzy podliezajúce číslo 1.3, no ani takto nevýhodné hodnoty neodradili absolútne drvivú väčšinu Slovákov od stávky na našich. Prevaha je ešte omnoho výraznejšia, ako bola napríklad začiatkom týždňa proti outsiderovi z Kazachstanu.

Až 99,3 % z celkových náberov na výsledok duelu v riadnom hracom čase je na víťazstvo Slovenska, 0,5 % na víťazstvo Francúzska a 0,2 % na remízu. Na víťazstvo Slovenska v riadnom hracom čase máme k dnešnému ránu nábery za 210-tisíc eur, prezrádza neskutočné čísla pre TVNOVINY.sk špecialista komunikácie za spoločnosť Tipsport Róbert Buček.

Podobné číslice pritom sledujú aj v spoločnosti Fortuna. Terek Yacoob z bookmakerského oddelenia spoločnosti nám dokonca spresnil, že až 99,5 % tipujúcich verí v trojbodový zisk našich hokejistov.

Prečítajte si tiež:

Dôvera v desaťtisícoch

Absolútna dôvera vo zverencov trénera Craiga Ramsayho u niektorých tipujúcich vyráža dych. Veď jeden stavil na víťazstvo našich sumu prevyšujúcu priemerný ročný plat na Slovensku z roku 2023.

Jeden z klientov si podal niekoľko kombinovaných tiketov obsahujúcich výhru Slovenska nad Francúzskom za viac ako 20 000 eur, prezrádza Yacoob za Fortunu.

Čo sa týka najvyššej sólovej výhry, niekoľko-tisícovú dôveru v našich sledujú v Tipsporte: Evidujeme stávky za 4999 eur na víťazstvo Slovenska v kurze 1,24:1. Možná výhra tak je 6198,76 eur.

Prečítajte si tiež:

Konečne Slafkovský?

Napriek tomu, že Slovensko nastrieľalo v úvodných štyroch zápoleniach na šampionáte už devätnásť gólov, v streleckej listine stále chýba najväčšia hviezda našej družiny.

Spomedzi strelcov gólov smeruje najviac stávok na Juraja Slafkovského. Tipujúci zrejme očakávajú, že sa mu podarí prelomiť streleckú smolu, hovorí Yacoob.

Ďalšou populárnou špecifickou stávkou, ktorú sledujú vo Fortune, sú napríklad aspoň štyri góly vo francúzskej sieti. V Tipsporte je zase druhou najtipovanejšou príležitosťou v rámci tohto zápasu, že slovenská reprezentácia zvíťazí napriek tomu, že bude prehrávať o dva góly.

Zápas s Francúzskom je na programe dnes od 20:20 a sledovať ho budeme online aj na TVNOVINY.sk.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme MS v hokeji 2024

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.