Na turnaji RFA sa zrodila prehra Borarosa. Chýbala mu pripravenosť na zápas

Gábor Boraros.
Gábor Boraros. Zdroj: Profimedia.sk

V Nových Zámkoch sa počas víkendu konal spoločný turnaj organizácií RFA a IAF. Podujatie prinieslo niekoľko zaujímavých zápasov aj návrat Gábora Borarosa do klietky, ktorý však nedopadol podľa jeho predstáv.

Domáci bojovník Lajoš Papp v hlavnom zápase zdolal Jakuba Kuču. Z pohľadu fanúšikov bol zrejme najzaujímavejší predzápas medzi Borarosom a Komuenhom.

Známy bojovník Gábor Boraros sa na domácej scéne predstavil po vyše ročnej prestávke. Podľa ľudí z jeho okolia už nemá adekvátnu prípravu na zápasy, čo sa potvrdilo aj v Nových Zámkoch.

Prečítajte si tiež:

Nevyužil šancu

Nie príliš dobrá kondičná príprava slovenského bojovníka sa prejavila hneď v úvode. Boraros sa snažil uspieť jediným úderom, čo mu nevyšlo a už po dvoch minútach bolo zjavné, že lapá po dychu. V prvom kole inkasoval veľa úderov a pred tým druhým bol veľmi vyčerpaný.

V druhom kole sa však Boraros dostal do výhody, keď získal hornú pozíciu, ale neskôr o ňu prišiel. Rozhodca po ground and pound od českého bojovníka ukončil duel.

Gábor Boraros prehral päť z posledných siedmich zápasov. Pre víťaza duelu Komuenhu to bol len siedmy duel medzi profesionálmi a tento triumf má pre neho určite veľkú cenu.

Pozrite si reportáž pred podujatím.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme MMA

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.