Tipujúci proti Lotyšsku veria v slovenské víťazstvo. Očakávajú, že Slafkovský prelomí streleckú smolu

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Zverenci Craiga Ramsayho v doterajšom priebehu turnaja predvádzajú dobré výkony. Okrem úvodného zakopnutia proti Nemecku si pripísali štyri výhry. Hokejistom s dvojkrížom na hrudi veria pred nedeľným duelom aj stávkari.

Slovenskí hokejisti majú na majstrovstvách sveta pred sebou mimoriadne dôležitý zápas. V nedeľu večer sa stretnú s Lotyšskom a v tomto dueli si môžu zabezpečiť postup do štvrťfinále.

Zverenci Craiga Ramsayho v doterajšom priebehu turnaja predvádzajú dobré výkony. Okrem úvodného zakopnutia proti Nemecku si pripísali štyri výhry. Hokejistom s dvojkrížom na hrudi veria pred nedeľným duelom aj stávkari.

Drvivá väčšina z nich verí v úspešný výsledok našich hokejistov, čo nám potvrdili aj zástupcovia stávkových kancelárií.

„Vo víťazstvo Slovenska v zápase proti Lotyšsku verí 97 % tipujúcich. Na prekvapenie na úkor našich hokejistov, teda na víťazstvo Lotyšska, si stavili 2 % našich klientov. V remízu verí 1 % tipujúcich,“ prezradil pre TVNOVINY. sk Filip Timár zo spoločnosti Tipsport.

Podobné čísla evidujú aj vo Fortune. Bookmaker spoločnosti Tarek Yacoob nám prezradil, že vo víťazstvo Slovenska verí až 96 % klientov.

Prečítajte si tiež:

Vysoké stávky

Podľa slov Tareka Yacooba z Fortuny jeden z tipujúcich stavil na slovenské víťazstvo nemalú sumu.

„Jeden klient stavil kombinovaný tiket za 4000 eur a zostáva mu uhádnúť  práve výhru Slovenska nad Lotyššskom. Ak sa tak stane, vyhrá takmer 9 000 eur.“

Výhru presahujúcu tisíc eur si môže pripísať aj klient Tipsportu.

„Najvyššou stávkou je momentálne 700 eur na víťazstvo Slovenska nad Lotyšskom v kurze 1,45:1. Ak sa Ramseyho zverencom podarí uspieť, náš klient si pripíše výhru 1015 eur,“ prezradil Filip Timár.

Prečítajte si tiež:

Presadí sa Slafkovský?

Tipujúci sa aj pred zápasom proti Lotyšsku spoliehajú na to, že Juraj Slafkovský prelomí streleckú smolu práve v tomto stretnutí. Okrem toho vo Fortune zaznamenali aj kuriózne stávky.

„Stávkujúci tipujú napr. že Slovensko vyhrá aspoň o dva góly resp., že padne aspoň jeden gól v každej tretine zápasu. Klienti veria spomedzi hráčov, ktorí sa strelecky presadia Jurajovi Slafkovskému a Liborovi Hudáčkovi,“ uviedol Yacoob.

V Tipsporte naopak príliš špecifické stávky do sobotného večera nezaznamenali. „Kuriózne stávky zatiaľ neevidujeme, nakoľko tipujúci sa pri tomto stretnutí sústredia predovšetkým na konečný výsledok a snažia sa využiť stále pomerne atraktívny kurz na trojbodové víťazstvo Slovenska (1,43:1),“ spresnil Timár.

Prečítajte si tiež:

Výhra nad Francúzskom viacerých potešila

Výhra Slovenska nad Francúzskom v predošlom dueli potešila niekoľko odvážlivcov, ktorí zverencom trénera Craiga Ramsayho verili a oplatilo sa.

„Klient vyhral na niekoľkých kombinovaných tiketoch aj vďaka výhre Slovenska nad Francúzskom takmer 60 000 € (v čistom cca 38 000€). Ďalší klient stavil kombinovaný tiket s výhrou Slovenska, Švajčiarska a Švédska a za 5500€ vyhral takmer 11 000 € (5500€ v čistom),“ prezradil Tarek Yacoob z Fortuny.

Dôvod na radosť mali aj klienti Tipsportu. Jeden z nich si prilepšil vďaka výhre nad Francúzmi o viac ako 6 000 eur.

„Najvyššou stávkou bolo 4999 eur v kurze 1,24:1 na víťazstvo Slovenska. Viera v schopnosti našich hokejistov sa v tomto prípade oplatila. Náš klient si totiž prilepšil o 6198 eur,“ uviedol zástupca spoločnosti Filip Timár.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme MS v hokeji 2024

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.