Tipéri veria, že naši budú majstri sveta. Mnohým však môže zarobiť tisíce úplne iné mužstvo

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Slovensko vo štvrťfinále MS čaká kolíska hokeja a súper, proti ktorému môže iba prekvapiť. Zrejme preto drvivá väčšina tipérov verí Kanade. Nájdu sa však i takí, ktorí očakávajú, že zverenci Craiga Ramsayho z Česka dovezú zlaté medaily.

V stávkovej kancelárii Fortuna predpokladá v riadnom hracom čase víťazstvo „javorových listov“ až 97 percent celkových náberov, v spoločnosti Tipsport 94 percent a v Niké 93 percent.

Prečítajte si tiež:

Tisíce na Kanadu

Väčšina tipujúcich sa pritom nebojí staviť ani štvorciferné sumy.

„Jeden klient skombinoval výhru Kanady s tým, že Švajčiari v riadnom hracom čase neprehrajú s Nemeckom, a tiket podal za 3 200 eur. Niekoľko ďalších stavilo na víťazstvo kolísky hokeja rovné dve tisícky,“ prezradil nám bookmaker Fortuny Tarek Yacoob.

„Na triumf Kanady registrujeme viacero tiketov s päťtisícovým vkladom. Ak javorové listy uspejú, tipéri si prilepšia sumou 6 600 eur. Jeden klient za tisícku stavil na výhru Švédska nad Fínskom v kombinácii s minimálne dvojgólovou výhrou Kanady nad Slovenskom. Získať môže 2 590 eur. Na víťazstvo našich sme zaznamenali zatiaľ najvyšší vklad za 500 eur. Klient môže vyhrať 3 350,“ odhalil Jozef Petko, vedúci PR oddelenia v Niké.

„Zatiaľ najvyšší stavený sólo tiket má hodnotu 3 300 eur a je na výhru Kanady v riadnom hracom čase. Tipér hrá o 4 290 eur,“ doplnil Róbert Buček, špecialista komunikácie z Tipsport SK.

Prečítajte si tiež:

Slovensko majstrom sveta? Slováci už minuli milióny

Aké by to však bolo stávkovanie bez poriadnej dávky adrenalínu. O prinajmenšom pozoruhodné tikety kancelárie rozhodne núdzu nemajú.

„Jeden z klientov prostredníctvom rozpisového tiketu očakáva vo všetkých štvrťfinálových dueloch remízu. Ak sa tak stane, vyhrá 6,5-tisíc eur. Na gól Slafkovského máme zatiaľ najvyššiu stávku v hodnote 500 eur. Keď sa Juraj konečne presadí, jeden zo Slovákov vyhrá 2 010 eur,“ dodal Jozef Petko.

„Medzi ďalšie populárne príležitosti, na ktoré tipéri v rámci tohto zápasu stávkujú, patria víťazstvo Kanady napriek hendikepu -1,5 alebo výhra Kanady s väčším počtom gólov v zápase než 4,5,“ pokračoval Róbert Buček.

A koho tipéri vidia ako celkového víťaza šampionátu? „Podľa objemu stávok je najväčším favoritom na zlato Švédsko. Ak však vychádzame z celkového počtu tiketov, dominuje Kanada, druhé je Švédsko a tretie Slovensko,“ uzavrel Tarek Yacoob.

Slováci v spoločnosti Fortuna stavili na šampionát už takmer 6 miliónov eur. V stávkovej kancelárii Tipsport dokonca 18,8 milióna.

Prečítajte si tiež:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme MS v hokeji 2024

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.