Ako sa chudobný chlapec z Moravy stal hviezdou republiky? Príbeh Karlosa Vémolu už žiari na Voyo

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Jeho zápasy vypredávajú štadióny, istý čas strávil aj v anglickom väzení a doma má vedľa vírivky klietku s aligátorom či akvárium so žralokmi. Povahou svojský zápasník Karlos Terminátor Vémola je v Česku i na Slovensku celebritou, no jeho príbeh pre ľudí až tak známy nie je. V celej kráse však svetlo sveta uzrel v jedinečnej filmovej snímke od Voyo.

Kontroverzná hviezda bulváru, ale aj otec dvoch detí a partner slovenskej playmate Lely Ceterovej, často sa objavujúci na titulných stránkach časopisov či v najznámejších talkšou. Predtým, ako sa Karlos stal slávnym, to bol obyčajný chlapec z Olomouca, ktorý sa bil na ulici.

Život však mal pre neho veľké plány. Po škole odletel do Londýna, kde pracoval ako vyhadzovač v nočnom klube, z ktorého raz vyrazil i niekoľkých zápasníkov MMA.

Ich tréner mu ponúkol, aby to skúsil profesionálne. O pár týždňov neskôr Karlos rozdrvil celú anglickú špičku MMA a ako prvý Čech v histórii sa dostal do americkej UFC, v ktorej zápasí napríklad aj ikonický Conor McGregor.

Film, ktorý vznikol v schopných režisérskych rukách Michala Samira a Šimona Šafránka, je príbehom o ceste chudobného chlapca z Moravy až do vypredanej O2 Arény a vy si ho už od dnes môžete vychutnať na streamovacej službe Voyo.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme MMA

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.