Slováci počas MS prestávkovali desiatky miliónov eur. Tu sú najbláznivejšie tikety

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Mnohí slovenskí stávkari majú dôvod na oslavu. Na hokejové majstrovstvá sveta v Česku stavili desiatky miliónov eur. Aj drobné stávky priniesli zaujímavé výhry, no našli sa aj takí, čo prišli o päťciferné sumy.

Stávkové spoločnosti hovoria, že Slováci na tohtoročných majstrovstvách sveta v hokeji nešetrili. Mnohí síce vo svojich kombináciách šťastie nemali, no našli sa stávkari, ktorí dokázali zariskovať a poriadne zarobiť.

Ako bude vyzerať prvá trojka šampionátu, sa podarilo uhádnuť odvážlivcovi, ktorý stavil dvetisíc eur a vyhral 10 700 eur.

Najvyššiu sumu na zápas USA – Slovensko eviduje Tisport. Stávkar stavil 30-tisíc eur, no o tie prišiel, keďže jeho favoritom boli Spojené štáty americké, a Slovensko ich zdolalo 5:4 po predĺžení.

Prečítajte si tiež:

Najväčší frajer

Za najväčšieho frajera však Tipsport považuje stávkara, ktorý trafil kurz vypísaný na príležitosť, že Rakúsko neprehrá v zápase s Kanadou. Vklad dve eurá premenil na výhru 440 eur.

Šťastie mal aj stávkar vo Fortune. Vyskladal si tiket z jedenástich futbalových a hokejových zápasov vrátane toho slovenského s USA, kde správne trafil remízu. Keďže uhádol aj ostatné výsledky, za stavených 50 eur vyhral presne 89 765 eur.

Iný klient Fortuny za 500 eur vyhral 31 455 eur vďaka tomu, že na tikete veril veľkým favoritom, okrem iného aj Slovákom proti Francúzom.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme MS v hokeji 2024

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.