Často lepšie divadlo ako Liga majstrov, Niké liga na dedine je späť. Pravé dedinské derby aj na Voyo

Často lepšie divadlo ako Liga majstrov, Niké liga na dedine je späť. Pravé dedinské derby aj na Voyo

Ročník Niké ligy 2023/24 je oficiálne históriou, no to neznamená, že sa naša najvyššia súťaž už uložila na letný spánok. Ešte predtým totižto zavíta na vidiek, kde bude hostiť atraktívne derby siedmej úrovne slovenského futbalu.

Projekt Niké liga na dedine sa po roku opäť vracia a tentokrát zavíta do Trenčianskeho kraja, aby hostil vypäté a obľúbené derby siedmej ligy medzi OFK Bošanmi a TJ AC Žabokreky nad Nitrou.

Cieľom projektu je priniesť atmosféru a úroveň slovenskej najvyššej futbalovej súťaže do amatérskeho futbalu. V praxi to znamená, že spomenutý duel, ktorý sa odohrá 2. júna v Bošanoch, bude vyzerať diametrálne inak ako zvyčajne.

Prečítajte si tiež:

​Celý sa totižto bude vysielať v priamom prenose, rozhodcovia budú mať k dispozícii systém VAR, na štadióne bude prítomné štúdio i fanzóna a hráčov čakajú po zápase povinnosti profíkov ako sú napríklad pozápasové rozhovory.

Na svoje si prídu v Bošanoch aj diváci. Okrem spomenutej fanzóny sa budú môcť zapojiť do rôznych súťaží ako aj hlasovania o najlepšieho hráča zápasu, či napríklad pokochať pravým futbalovým freestylom.

Jedinečný futbal pravého dedinského derby siedmej ligy si môžete vychutnať v priamom prenose na Voyo 2. júna od 17:00.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Niké liga

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.