Na Eure bol s rodinou na karavane, teraz bude reprezentovať Slovensko. Leo Sauer píše zaujímavý príbeh

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Juraj Kucka a Peter Pekarík majú skúsenosti na rozdávanie. Určite radi pomôžu mladým spoluhráčom, ktorých čaká premiérový veľký turnaj.

V slovenskom tíme na Eure v Nemecku sú len dvaja futbalisti, ktorí boli doteraz na všetkých štyroch šampionátoch, na ktorých sa predstavilo Slovensko. Juraj Kucka a Peter Pekarík majú skúsenosti na rozdávanie. Určite radi pomôžu mladým spoluhráčom, ktorých čaká premiérový veľký turnaj.

Jedným z nich je najmladší hráč výberu trénera Calzonu Leo Sauer. Osemnásťročný mladík pôsobí vo Feyenoorde Rotterdam. Je zároveň tretí najmladší na celom Eure.

Prečítajte si tiež:

„V roku 2016 som bol s rodinou vo Francúzsku, kde sme cestovali na karavane na každý zápas. O osem rokov neskôr som na Eure ako hráč, povedal by som, že je to pekný príbeh," uviedol Sauer.

Mladíci sa majú čo od skúsenejších učiť, aj keď rozdiely sa nerobia. „Držíme všetci spolu. Nemáme žiadne rozdelené skupinky. Myslím si, že je to dôležité, aby kabína fungovala," uviedol Lukáš Haraslín. Tímový benjamínok Sauer školí spoluhráčov v stolnom tenise. 

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.
Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme UEFA EURO 2024

Súvisiace témy

Dôležité udalosti