Dvojica domácich jazdcov má o motiváciu postarané. Formula 1 sa presúva do Španielska

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Kráľovná motoristického športu sa vracia po týždňovej prestávke. Na predošlých pretekoch v Kanade sa z ďalšieho triumfu tešil Holanďan Max Verstappen na Red Bulle. Podarí sa ho niekomu zdolať v Španielsku?

Sezóna Formuly 1 pokračuje už tento víkend 21-23.6. v Španielsku. Piloti sa opäť vracajú do Európy a po daždivých pretekoch v Kanade určite veria, že počasie bude na juhu starého kontinentu podstatne priaznivejšie.

Na okruhu v Španielsku sa predstavia aj dvaja domáci jazdci Carlos Sainz na Ferrari a Fernando Alonso vo farbách Aston Martinu.

Prečítajte si tiež:

Jediný cieľ

Obaja majú podporu celej krajiny, v monopostoch rýchlosť, aká im roky chýbala a jediný cieľ. Chcú získať nadvládu nad ostatnými jazdcami práve vo svojom rodisku.

Domáca dvojica sa pokúsi vrátiť fanúšikom hrdosť, ktorá im patrí. Do ich súboja však rozhodne budú mať čo povedať aj ostatní pretekári na čele s fenomenálnym Maxom Verstappenom.

Nenechajte si ujsť strhujúce predstavenie a napínavé preteky tých najrýchlejších. Veľkú cenu Španielska môžete sledovať už tento víkend 21-23.6. na Voyo.

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Formula 1

Súvisiace témy

Dôležité udalosti