Gól z 92. minúty našich susedov zarmútil. Jednému českému tipérovi však zarobil takmer milión eur

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Keď Francisco Conceicao v 92. minúte rozhodol o triumfe Portugalska, našich susedov veľmi nepotešil. Jednému českému tipérovi však zariadil šialenú výhru – 23,5 milióna českých korún, teda približne 940-tisíc eur.

Ako nás informoval Róbert Buček, špecialista komunikácie v stávkovej kancelárii Tipsport, jeden šťastlivec získal miliónovú prémiu vďaka čoraz populárnejšej hre s názvom Pyramída. Tá spoznala len svojho druhého víťaza v histórii.

Hra má desať úrovní. Musíte trafiť požadovaný kurz, ktorý sa každým kolom zvyšuje. Kým minimálny kurz v prvom kole je 1,1:1, v desiatom už 10:1. Na dokončenie Pyramídy máte 42 dní.

Prečítajte si tiež:

Tipér s nickom „Martin46665“ uzavrel svoju parádnu jazdu v utorok večer po výhre Portugalska nad Českom (2:1), rozhodujúci gól pritom padol v 92. minúte. Cristianovi Ronaldovi a spol. navyše desať minút predtým jeden neuznali.

Šťastlivec v hre uhádol aj ďalšie tri zápasy v rámci futbalových ME a správne prognózoval tiež účasť španielskeho tenistu Carlosa Alcaraza vo finále parížskeho Roland Garros.

Zaujímavosťou je, že Martin si k fantastickej prémii pripísal i 2 milióny českých korún (približne 80-tisíc eur) z deviateho kola, kde bol tzv. záchytný bod, ktorý garantoval prémiu v spomenutej výške.

Vo videu vyššie si môžete pozrieť aj zostrih zápasu Portugalsko - Česko.

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme UEFA EURO 2024

Súvisiace témy

Dôležité udalosti