Slováci stavajú na skvelej partii, Ukrajine to trochu škrípe. Po úvodnej prehre mali hráči dôležitú diskusiu

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Ukrajina je nebezpečným tímom, ktorý bol pred štartom turnaja považovaný aj za čierneho koňa šampionátu.

Slovenských futbalistov už v piatok (21.6.) čaká druhý zápas na Eure v Nemecku. Po skvelom víťazstve nad Belgickom (1:0) môžu potvrdiť postup do osemfinále. Na to, aby sa tak stalo, potrebujú získať tri body, čo nebude nič jednoduché.

Ukrajina je nebezpečným tímom, ktorý bol pred štartom turnaja považovaný aj za čierneho koňa. Stále ním môže byť, no proti Slovensku bude musieť predviesť úplne odlišný výkon ako v prvom dueli.

Rumunsku podľahli nečakane jednoznačne 0:3 a ďalšie zaváhanie si dovoliť nemôžu. Uvedomujú si to aj samotní hráči. Stredopoliar Ruslan Malinovskyj na tlačovej konferencii prezradil, čo sa dialo v kabíne nášho najbližšieho súpera po nečakanej prehre.

„Bol tam aj zvýšený hlas. Diskusia bola dôležitá, zamysleli sme sa nad prehrou a vyvodili správne závery,“ uviedol hráč, ktorý na klubovej úrovni pôsobí v FC Janov.

Prečítajte si tiež:

Chcú vytvoriť tím

Zatiaľ čo Slováci stavajú na skvelej partii v kabíne a tímovej súdržnosti, podľa slov ukrajinského stredopoliara to v národnom mužstve Ukrajiny trochu škrípe.

„Rozprávali sme sa o tom, že musíme mať väčšiu túžbu, bojovať a vytvoriť tím v pravom zmysle slova,“ povedal Ruslan Malinovskyj na tlačovej konferencii.

Rumunsko je aktuálne na čele skupiny E pred Slovenskom vďaka lepšiemu skóre. Ukrajine patrí posledné štvrté miesto. Slovenskí futbalisti si uvedomujú silu súpera aj dôležitosť duelu, čo potvrdil aj obranca David Hancko.

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme UEFA EURO 2024

Súvisiace témy

Dôležité udalosti