Slovenskú reprezentáciu čaká rozhodujúci duel proti Rumunsku. Kuchár prezradil, aká je strava v deň zápasu

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Rozhodovať budú detaily nielen na ihrisku, ale aj mimo neho. Dôležitá je regenerácia, mentálne nastavenie aj vyvážená strava.

Slovenskí futbalisti v tom majú pred záverečným zápasom proti Rumunsku jasno. V stredu budú mať všetko vo vlastných rukách.

Trojbodová štvorica z E skupiny je zatiaľ najväčšou zápletkou šampionátu. Alternatív na postup je viacero, no Sllváci majú v hlave len jednu. Ak zdolali Belgicko, môžu vyhrať aj nad Rumunskom.

„Vôbec nekalkulujeme, do zápasu vstúpime s jasným cieľom. Chceme byť v zápase dominantní, predviesť svoju hru. Ak takto budeme pristupovať k jednotlivým činnostiam, tak sa body dostavia,“ uviedol Martin Dúbravka.

Prečítajte si tiež:

Vyvážená strava

Rozhodovať budú detaily nielen na ihrisku, ale aj mimo neho. Dôležitá je regenerácia, mentálne nastavenie aj vyvážená strava.

„Jedlo v deň zápasu je veľmi ľahké, diétne. Vždy spravím chlapcom asi 120 litrov polievky. Ide do nej 40 až 50 kilogramov mäsa a asi 40 kilogramov zeleniny. Celé to varím jeden deň. Vývar dodáva chlapcom silu a energiu pri výkone,“ uviedol kuchár slovenskej reprezentácie Branislav Križan. 

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.
Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme UEFA EURO 2024

Súvisiace témy

Dôležité udalosti