Príďte podporiť Slovensko do fanzóny v Bratislave a získajte hodnotné ceny

Príďte podporiť Slovensko do fanzóny v Bratislave a získajte hodnotné ceny
Príď podporiť Slovensko do fanzón. Zdroj: SFZ

Slovenských futbalistov čaká už v stredu (26.6.) na Eure v Nemecku záverečný zápas skupinovej fázy proti Rumunsku.

Slovenských futbalistov čaká už v stredu (26.6.) na Eure v Nemecku záverečný zápas skupinovej fázy proti Rumunsku. Po úvodných dvoch kolách je tabuľka našej skupiny vzácne vyrovnaná. Všetky tímy majú na konte tri body a šancu postúpiť do osemfinále.

Skvelú atmosféru futbalového sviatku môžete zažiť aj na Slovensku. Duel proti nepríjemnému súperovi si môžete prísť vychutnať do fanzóny, v ktorej nebude chýbať ani oficiálny vysielateľ UEFA Euro 2024 televízia Markíza.

Hodnotné ceny

Pre fanúšikov bude pripravená 360 stupňová kamera s exkluzívnym pozadím UEFA Euro 2024. Návštevníci fanzóny, ktorá bude otvorená od 17:00 do 21:00 si môžu odniesť vzácnu fotografiu či hodnotné ceny.

Tí, ktorí sa zapoja do súťaže Markízy môžu získať vstupenky na finálový zápas Eura. Ďalej sú v hre aj suveníry z oficiálneho merchu UEFA Euro 2024.

Vo fanzóne na Námestí Eurovea v Bratislave bude pripravený bohatý a zaujímavý program od 17:00 do 21:00 hod. Príďte podporiť slovenských futbalistov pri ich snahe postúpiť do osemfinále a užite si športový zážitok vo výnimočnej atmosfére.

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme UEFA EURO 2024

Súvisiace témy

Dôležité udalosti