Jaromír Jágr vtipkoval o črevnej viróze v tíme: "Takto nám upravili striedačku"

10298912_651700388240130_2223872185861380192_n.jpg

Žartoval na Facebooku.

Český hokejista Jaromír Jágr opäť raz ukázal zmysel pre humor a nadhľad. Na sociálnej sieti Facebook umiestnil fotografiu záchodových mís s komentárom, ktorý narážal na súčasnú situáciu v českej hokejovej reprezentácii počas majstrovstiev sveta. Česi okrem súperov bojujú v týchto dňoch aj s črevnými problémami.


Jágr sa opäť predviedol ako vtipný glosátor. "Asi ste už počuli o našej črevnej viróze. Český hokejový tím ďakuje organizátorom MS za vylepšenie našej hokejovej striedačky pre budúci zápas s Dánskom," glosoval na Facebooku pod fotografiou štyroch záchodových mís Jaromír Jágr.

Črevné problémy má niekoľko hráčov i tréner Vladimír Růžička. Na stredajší zápas proti Taliansku nemohol nastúpiť Vladimír Sobotka, Tomáš Hertl hral s veľkými bolesťami. Postupne dostali virózu aj ďalší českí hokejisti.

"Tiež ma to postretlo, našťastie až v stredu po zápase. Je to len behanie na záchod, človeka bolí brucho, vrie to v ňom. Je to jednodňová, maximálne dvojdňová záležitosť, potom to odíde," povedal pre iSport.cz český kapitán Tomáš Rolinek a potom už s úsmevom doplnil: "Niekedy je na záchodoch taká tlačenica, že aj keď sa človek snaží bežať, niekedy to ani nestihne."

MINSK/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Hokej

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.