Krab Petrovič nám verí

Ale už dnes sa raz pomýlil.

Bieloruská stránka tut.by zverejnila predpoveď kraba Petroviča na dnešných päť zápasov. Klepatami určil víťazov - Nórsko, Česko, Slovensko, Rusko a Kazachstran.

No jedna predpoveď mu  nevyšla, pretože Nórsko prehralo po samostatných nájazdoch. V prípade Rusov, ktorí sú istí štvrťfinalisti, zase áno.

 

Obyvateľ minského Centra oceánografie bol úspešný v troch z piatich predpovedí výsledkov slovenských duelov. Minulý piatok mu nevyšiel tip na triumf Slovenska nad Českom, v sobotu uhádol prehru zverencov Vladimíra Vůjtka s Kanaďanmi, v pondelok aj neúspech s Francúzmi. V stredu sa mýlil, keď mu nevyšla predpoveď výhry Nórov nad tímom SR. V piatok mu vyšiel tip na prehru Slovákov so Švédmi. Teraz zvolil triumf slovenského výberu.

Obyvateľa morskej ríše vylovili v októbri 2013 pri nórskom pobreží v hĺbke približne 100 metrov, odtiaľ sa cez Murmansk a Moskvu dostal v špeciálnom kontajneri do Minska. Populárny krab nepredpovedá len výsledky zápasov domáceho Bieloruska, pretože podľa slov riaditeľa spomenutého centra Alexeja Azarova je Petrovič fanúšikom bieloruskej "zbornej" a pri výbere víťaza by nebol nestranný.

MINSK/tvnoviny.sk, SITA - doplnené

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Hokej

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.