A je to tu! Takto vyzerá oficiálny videoklip k MS v Brazílii

pitbull.jpg

Zverejnil ho Pitbull.

Americký rapper Pitbull predstavil videoklip ku skladbe We Are One (Ole Ola), v ktorej hosťujú speváčky Jennifer Lopez a Claudia Leitte. We Are One (Ole Ola) je oficiálnou piesňou tohtoročných majstrovstiev sveta vo futbale a nachádza sa na nahrávke One Love, One Rhythm - The 2014 FIFA World Cup Official Album.

Video vzniklo vo Fort Lauderdale na Floride pod režisérskou taktovkou Bena Mora, pričom klip obsahuje aj zábery z viacerých predchádzajúcich šampionátov.

https://www.youtube.com/watch?v=7VFKcmvkQHw


Tridsaťtriročný Pitbull, vlastným menom Armando Christian Pérez, je rodákom z Miami, jeho rodičia však pochádzajú z Kuby. Na hudobnej scéne sa pohybuje od roku 2001, pričom debutoval o rok neskôr ako hosť na albume Kings Of Crunk formácie Lil Jon & The East Side Boyz. Prvú štúdiovku s názvom M.I.A.M.I. vydal v roku 2004, po nej nasledovali nahrávky El Mariel (2006), The Boatlift (2007), Rebelution (2009), Armando (2010), Planet Pit (2011) a Global Warming (2012). Je tiež zakladateľom vydavateľstva Mr. 305 Inc., s ktorým spolupracuje aj slovenská speváčka Celeste Buckingham.

RIO DE JANEIRO/SITA

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

Dôležité udalosti