Rafael Nadal urobil zásadné životné rozhodnutie. Slávny tenista sa zasnúbil

Neželaná nevesta: 169. a 170. epizóda
Neželaná nevesta: 169. a 170. epizóda Zdroj: TASR/AP

Finalista tohtoročného Australian Open sa netají tým, že je rodinne založený, dokonca sa v blízkej budúcnosti podľa svojich slov teší na potomka.

Stále aktívna tenisová legenda Rafael Nadal urobila zásadné životné rozhodnutie. Famózny Španiel sa po 14 rokoch randenia zasnúbil so svojou priateľkou Mary Franciscou Perelló. Informuje o tom portál hola.com.

Podľa portálu hellomagazine.com sa dvojica plánuje vziať už túto jeseň na španielskej Malorke, odkiaľ športovec pochádza. Tridsaťdvaročný Nadal údajne požiadal svoju o dva roky mladšiu partnerku o roku minulý rok v máji počas výletu do Ríma.

Perelló pracuje v oblasti poisťovníctva, brunetka je však aj programovou riaditeľkou Nadácie Rafaela Nadala, ktorú „Rafa" založil pred takmer desiatimi rokmi.

Finalista tohtoročného Australian Open sa netají tým, že je rodinne založený, dokonca sa v blízkej budúcnosti podľa svojich slov teší na potomka.

Toho si však, ako aj sám priznal, doteraz nemohol dovoliť, nakoľko všetko podriaďoval kariére. „Rád by som mal deti. Roky mi pribúdajú, ale tieto veci musíte prebrať aj s partnerkou," hovoril pre Essentially Sports.

Jeho partnerka sa dávnejšie pre The Telegraph vyjadrila: „Ak by som s ním mala cestovať vždy a všade, myslím, že by nebolo správne ako pre neho, tak aj pre mňa. Potrebuje mať počas turnaja svoj svet. Musel by sa o mňa starať, venovať sa mi. To by zrejme znamenalo náš koniec," povedala.

Rafael bojoval v austrálskom Melbourne o svoj už 18. grandslamový titul, po troch setoch sa však musel skloniť pred Srbom Novakom Djokovičom.

MALORKA/rd

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Tenis

Dôležité udalosti