Kuriózne zranenie budúcej jednotky draftu NBA: Za všetko môže rozpadnutá teniska

Lindsey Vonn mala príliš vysoký rozparok .
Zdroj: Profimedia.sk

Bolestivá grimasa na jeho tvári neveštila nič dobré. Zápas nedohral a aj preto jeho tím prehral, napriek tomu, že bol favoritom.

Americký športový gigant Nike má problém. Hodnota akcií jednej z najznámejších značiek zaznamenala výrazný pokles. Dôvodom je kritika, ktorá sa na firmu zniesla po tom, čo sa zranil najlepší basketbalista americkej univerzitnej ligy. Hráč Duke university Zion Williamson utrpel podvrtnutie kolena, keď sa mu rozpadla teniska, ktorú vyrába spomínaná firma.

Williamson, ktorému sa predpovedá hviezdna budúcnosť, sa zranil už po 30 sekundách hry v zápase proti Severnej Karolíne. Hráč chcel pri driblingu prudko zmeniť smer, no nápor nevydržala teniska a pri šmyku sa mu nohy dostali do neprirodzenej polohy. Bolestivá grimasa na jeho tvári neveštila nič dobré. Zápas nedohral a aj preto jeho tím prehral, napriek tomu, že bol favoritom.

https://www.youtube.com/watch?v=iiRTirctFzw


Duke university patrí medzi najväčšie liahne talentov, ktoré pravidelne zásobujú hráčmi NBA. V tomto tíme v minulosti pôsobili také legendy ako Michael Jordan, Vince Carter, Grant Hill či zástupca súčasnej generácie Kyrie Irving.

Zion Williamson je všeobecne pasovaný za jednotku draftu NBA, ktorý je na programe v júni a nepríjemné zranenie tak môže mať na jeho postavenie veľký vplyv.


DURHAM/kc

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

Dôležité udalosti