Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.
Vyskúšať na 7 dní zadarmoLen nech sa dá do poriadku.
Kým väčšina slovenských futbalových reprezentantov tvrdo zarezáva na tréningoch a v prípravných zápasoch, niektorých tréner Kozák ospravedlnil. Sú to práve tí, ktorí by mali tvoriť v nastávajúcej kvalifikácii na EURO 2016 pevné jadro slovenského tímu. Namiesto toho, aby sa v týchto dňoch zohrávali s ostatnými nováčikmi, majú alternatívny program.
Stopér anglického Liverpoolu Martin Škrtel dohrával ligovú sezónu v Anglicku pod injekciami a po náročnej sezóne sa musí „doliečiť" a rehabilitovať. Kozák mu preto dal voľno. Na prvý kvalifikačný zápas EURO 2016 v septembri proti Ukrajine aj tak nemôže nastúpiť, je vykartovaný.
Škrtel sa teda v týchto dňoch „doliečuje" na plážach v slnečnom Miami. Spoločnosť mu robí jeho sexi manželka Barbara. Okrem potenia sa na pieskovom lôžku absolvoval aj „rehabilitáciu" na vodnom skútri.