Conor McGregor skončil v putách: Hviezda MMA rozbila fanúšikovi telefón

Věra Bílá
Zdroj: TASR/AP

Jeho právnik Samuel J. Rabin sa vyjadril, že klient je ochotný s vyšetrovateľmi spolupracovať.

Jeden z najlepších MMA bojovníkov súčasnosti Conor McGregor si počas rodinného výletu na Floride poriadne zavaril. Píše CNN.

Hviezda zmiešaných bojových umení sa počas pondelka dobre zabávala. Bývalý dvojnásobný šampión UFC ťahal aligátory za chvost, dokonca sa na sociálnej sieti pochválil výletom na člne po floridských močarinách.


Všetko sa však zmenilo večer. Keď si jeden z fanúšikov chcel rodinu vyfotiť, zasiahol obávaný bojovník.

Neodbytnosť priaznivca vyriešil McGregor tak, že mu mobil vzal, hodil ho o zem a poskákal po ňom.

Zdroj: Twitter/Barstool Sports

Incident skončil zatknutím McGregora, nakoľko telefón mal cenu v prepočte takmer 900 eur. Voči McGregorovi tak aj vzniesli obvinenie z násilnej krádeže. Na policajnej stanici strávil niekoľko hodín a po zaplatení kaucie v prepočte viac ako 11-tisíc eur ho čaká súd.

Zdroj: Twitter/SportsCenter

Jeho právnik Samuel J. Rabin sa vyjadril, že šlo o "drobnú hádku" a jeho klient je ochotný s vyšetrovateľmi spolupracovať.

Nie je tak dávno, čo si McGregor musel odpracovať verejnoprospešné práce za napadnutie autobusu súpera v Brooklyne. V oktagone by sa mal predstaviť proti veteránovi Donaldovi Cerronemu, ale detaily súboja sa ešte len dohadujú a dátum je zatiaľ v nedohľadne.

McGregor si aktuálne odpykáva trest za bitku po októbrovom zápase v rámci podujatia UFC 229 s oponentom Chabibom Nurmagomedovom . Nevadská športová komisia ho v januári tohto roka suspendovala na pol roka a udelila mu pokutu v prepočte takmer 45-tisíc eur .

MIAMI/rd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Conor McGregor

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.