Sága McGregorovho konca pokračuje: Bojovník MMA poslal záhadný odkaz

Conor McGregor.
Zdroj: TASR/AP

Ten prišiel po búrlivej výmene názorov s jeho ruským premožiteľom Chabibom Nurmagomedovom.

Koniec kariéry Conora McGregora v miešaných bojových umeniach nemusí byť definitívny. Írsky bojovník v odkaze na twitteri naznačil možný návrat.

"Chcem sa posunúť dopredu so svojimi fanúšikmi všetkých vierovyznaní. Každá viera nás núti vydať zo seba to najlepšie. Tento svet patrí všetkým. Uvidíme sa v oktagone," napísal McGregor na twitteri.

Záhadná správa prišla po búrlivej výmene názorov s jeho ruským premožiteľom Chabibom Nurmagomedovom. McGregor minulý týždeň urazil jeho manželku i vieru. Status na sociálnej sieti rýchlo zmazal, Nurmagomedov však vzniesol obvinenie zo sexuálneho útoku. "Si nesvojprávny pokrytec. Spravodlivosť si ťa nájde," odpovedal Rus.

McGregor je známy ostrým slovníkom najmä pred zápasmi, najnovšia slovná prestrelka medzi rivalmi však nadobudla nový rozmer. Do vyhrotenej situácie napokon zasiahol aj šéf UFC Dana White: "Spor eskaloval do neúnosnej miery. Podnikli sme kroky, o ktorých budeme informovať oba tábory."

Nevraživosť Nurmagomedova voči McGregorovi trvá od ich vzájomného októbrového súboja v Las Vegas. Rus vyprovokovaný McGregorovými predzápalovými vyhláseniami, po víťaznom dueli, preliezol do hľadiska a zaútočil na člena McGregorovho štábu. Následne jeho tím napadol aj otraseného McGregora priamo v oktagone.

Nevadská športová komisia (NAC) suspendovala Nurmagomedova na deväť mesiacov za vyčíňanie, navyše musel zaplatiť pokutu pol milióna amerických dolárov. McGregor dostal zákaz činnosti na pol roka a pokutu 50-tisíc USD.

LONDÝN/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Conor McGregor

Súvisiace témy

Dôležité udalosti