Šport

Skaličania zúria! Božský Žigo uvažuje nad Nitrou

Žigmund Pálffy
Zdroj: SITA

Šéf klubu sa s ním viackrát stretol.

Avizovaný možný návrat slovenského hokejistu Žigmunda Pálffyho na ľad naberá čoraz reálnejšie kontúry.O 42-ročnú hviezdu má eminentný záujem úradujúci vicemajster HK Nitra.

Šéf klubu Ján Plandora sa už viackrát stretol so skalickým rodákom, aby prebrali možnosti jeho pôsobenia pod Zoborom. Nateraz posledná schôdzka bola uplynulú stredu v Nitre. "Žigo sa ma pýtal, aké budeme mať mužstvo, či sa veľmi neoslabíme, aké prídu posily," prezradil pre denník Šport Plandora.

Zdroj: SITA

K možnému účinkovaniu Pálffyho v nitrianskom drese uviedol: "Budeme sa mu snažiť utvoriť také podmienky, aby bol spokojný. K financiám sme sa ešte nedostali. Žigo mi však povedal, že sa pripravuje na nastávajúcu sezónu a tiež, že nikde inde ísť hrať nechce. Zopakoval, že by si rád zahral s Jožkom Stümpelom. Najbližšie, keď sa mi ozve, tak sa stretneme v jeho rodnej Skalici a dohodneme sa čo ďalej."

Na videu si zaspomínajte na jeho asistenciu v roku 2002, keď sme sa stali majstrami sveta.

 

Údajný odchod do meste pod Zoborom sa nepáči jeho fanúšikom v Skalici. V komentároch viacerí nechcú veriť, vyzývajú ho, aby ostal v klube v rodnom meste. 

Pálffy začínal kariéru v  AC Nitra v sezóna 1990/91. Po prvýkrát zakotvil v Skalici v sezóne1998/99, po odchode z NHL sa tam opäť vrátil v roku 2007 na štyri sezóny.

https://www.youtube.com/watch?v=VLWCtgWdYUk


NITRA/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.