Anglický šláger vo finále LM očami tipujúcich: Takéto bizarné stávky dali Slováci

Vystavená trofej Ligy majstrov počas žrebu osemfinále.
Zdroj: TASR/AP

V madridskom finále si to rozdajú hráči Liverpoolu a Tottenhamu.

Sobotňajšie finále futbalovej Ligy majstrov ponúkne rýdzo anglickú konfrontáciu, v ktorej o ušatú trofej zabojujú futbalisti FC Liverpool a Tottenhamu. Už tradične si tento zápas nenechali ujsť ani tipéri tohto najmasovejšieho športu na svete.

Zahanbiť sa nedali ani slovenskí tipéri, ktorí stavili na viacero bizarných stávok. Ako informuje bookmaker stávkovej spoločnosti Niké Richard Slušný, viacero vysokých vkladov súvisí s "The Reds".

Pri kurze 1,8 stavil dve tisíc eur istý muž na to, že egyptský kanonier Mohamed Salah bude mať aspoň dve strely na bránu, čo by mu teoreticky mohlo vyniesť až 3600€.

Aj ďalšia stávka sa týka fenomenálneho zakončovateľa, pri kurze 5,2 stavil ďalší tipér 500€ na to, že Salah dá prvý gól duelu. Eventuálne si tak odvážlivec môže na konto pripísať 2600 eur.

TIP: Zaujímavosti o finále LM: Liverpool nastúpi na 21. európske finále, Tottenham sa môže stať 23. víťazom

Na víťazstvo zverencov trénera Jürgena Kloppa nad Tottenhamom je pri kurze 1.93 najvyšší vklad päťtisíc eur, čo znamená výhru až 9650€.

Na príležitosť, že oba tímy dajú gól, stavil tipér pri kurze 1,67 rovných desaťtisíc, čo mu môže vyniesť 16700€.

Nechýba ani tip na to, že úvodný výkop madridského finále bude patriť Liverpoolu, na čo tipér pri kurze 1,9 stavil tisícku. Môže tak získať 1900 eur.

TIP: Z Liverpoolu do Madridu na rozbitej škodovke. Fanúšik The Reds chcel ušetriť na letenkách

MADRID/Robert Ďurkáč

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti