VIDEO: Dychberúci útok býka na matadora. Muž lietal vzduchom ako handra

Horiace auto na Hlavnej ulici v Košiciach.
Zdroj: Reprofoto: Twitter

Najnovšie informácie hovoria o tom, že matador má za sebou už dve operácie.

Hororový okamih videli diváci v španielskej metropole Madrid počas býčích zápasov na veľtrhu San Isidro. Viac ako pol kilový býk nabral na rohy matadora Romana Collada, po ktorej muža museli ratovať záchranári. Píše Daily Mail .

Zviera mu totiž na stehne zanechalo 30-centimetrovú tržnú ranu, poranené má aj svaly a žily. Na margo nešťastného okamihu však matador na sociálnej sieti napísal: „Toto jednoducho patrí k tomu."

Na záberoch je vidno, ako býk najprv stojí a hľadí na muža, v zlomku sekundy však nabral rýchlosť, otočil sa a muža si doslova vo vzduchu pohadzoval.


Keď Collado dopadol na zem, pribehli za ním dvaja z usporiadateľov a svojimi červenými šiltovkami nalákali býka do bezpečnej vzdialenosti od zraneného matadora.

Najnovšie informácie hovoria o tom, že Collado má za sebou už dve operácie, ktoré mali vyriešiť trombózu a obnoviť tok krvi v zranenej nohe.

Aktuálne je muž na jednotke intenzívnej starostlivosti, všetkým priateľom a tým, ktorí ho povzbudzujú, ďakuje za vyjadrenie podpory.

MADRID/rd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Madrid

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.