Zahraničné

Mladíci prerobili známy hit od Jacksona. Je to "pecka"

Bez názvu.png

A stačili im k tomu prázdne fľašky od piva.

Chlapčenská kapela z Dánska The Bottle Boys je späť. Fešáci, ktorí prerábajú známe pesničky, nakrútili nové video. Aj tentoraz sa ich hudobnými nástrojmi stali fľašky od piva.

Ak máte fantáziu a chuť, hudbu môžete robiť na všetkom. Kým niektorí muzikanti búchajú do smetných košov, Dáni fúkajú do prázdnych fliaš od pív. Najnovšie sa rozhodli „nadýchať" melódiu slávnej pesničky od Michaela Jacksona Billie Jean.


DÁNSKO/Youtube, zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Krátka správa

Najmenej sedem životov a deväť nezvestných si vyžiadali prívalové povodne na západe Mexika

Podľa guvernéra štátu Jalisco Enriqueho Alfara sa hasičom, príslušníkom Červeného kríža a záchranárom z troch okolitých miest podarilo z vody zachrániť troch ľudí. Príčinou záplav bola podľa miestnych úradov zvýšená hladina vody v potoku Jalocote, ktorý sa vylial z brehov. Následné zosuvy pôdy po prudkých dažďoch poškodili niekoľko domov a mostov. (TASR)

Krátka správa

Dopravná nehoda nákladného auta v Tunisku si vyžiadala deväť obetí a päť zranených.

Väčšina z nich bola z radov migrantov zo subsaharskej Afriky. K dopravnej nehode došlo v noci, keď sa nákladné auto prevrátilo na ceste spájajúcej mestá Nasr Allah a Menzel Mehiri v oblasti Kairouan. (TASR)

Krátka správa

Premiér Saska žiada pre migráciu kontroly na hraniciach s Poľskom a ČR.

Premiér východonemeckej spolkovej krajiny Sasko Michael Kretschmer vyzval na zavedenie kontrol na hraniciach s Poľskom a Českou republikou, aby sa obmedzil prílev migrantov. Nemecký Spolkový úrad pre migráciu a utečencov (BAMF) koncom augusta zaregistroval vyše 204.000 žiadostí o azyl. V porovnaní s rovnakým obdobím v minulom roku to je 77-percentný nárast. (TASR)