Zahraničné

Obamu tajne nahrali v posilńovni. Čo poviete na jeho výkon?

Obama v posilňovni
Obama v posilňovni Zdroj: YouTube

Amerického prezidenta vidno, ako si vyberá činky a rozcvičuje sa.

Obama robí rovnako ako milióny ďalších návštevníkov fitnesov grimasy, keď dvíha činky. A rovnako ako mnohí iní cvičí na bežiacom stroji. Na rozdiel nich však Obamu niekto z hotelových hostí potajomky nahral a vyše minútový videozáznam z jeho cvičenia v hoteli Marriot vo Varšave sa v stredu začal šíriť po internete.

Zdroj: YouTube

Obamu vidno, ako si vyberá činky a rozcvičuje sa. V uvedenom poľskom hoteli nocoval v utorok, na začiatku svojej návštevy troch európskych krajín.Tajná služba, ktorej agenti prezidenta vždy sprevádzajú, potvrdila autentickosť videa. Podľa agentúry Associated Press hostí nežiadali, aby si prezidenta nefotografovali.

Obama pravidelne cvičí v hotelových fitnesoch počas svojich ciest. Hoteloví hostia tam môžu v tom čase zostať, uviedla Associated Press. Ktokoľvek, kto nocuje v hoteli, kde trávi noc aj americký prezident, musí prejsť cez detektor kovov. Obamova ochranka nepovažuje virálne video z varšavského hotela za porušenie jeho bezpečnosti, uviedla.

Hovorca tajnej služby Edwin Donovan agentúre povedal, že nie je žiaden rozdiel medzi fitnesom a tým, keď Obama ide do reštaurácie, kde sa naňho môžu pozerať ostatní hostia a fotografovať si ho.

https://www.youtube.com/watch?v=LKeKsjtyBu0

VARŠAVA, TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.