Zahraničné

Toto ste v cirkuse ešte nevideli: Horor pred očami matky a kričiacich detí!

Tiger napadol cvicitela
Tiger napadol cvičiteľa. Zdroj: YouTube

Dlhý boj o život, krik a panika.

Jedno z vystúpení španielskeho cirkusu Gottani v Madride skončilo obrovskou drámou priamo pred očami kričiacich detí. Tiger v jednej chvíli zaútočil na svojho cvičiteľa. Amatérske video zachytáva zúfalý boj o život. V pozadí počuť výkriky vystrašených detí aj dospelých.

Zdroj: YouTube

Hoci krotiteľ mlátil tigra palicou, ten neustále útočil na mužovu hlavu a krk. Záchrana prišla až po tom, ako poranenému mužovi prišiel na pomoc jeho kolega a do manéže bol vpustený dym. Obeť útoku - 35-ročný Denny Gottani - bol s mnohopočetnými zraneniami prevezený do nemocnice.

Hoci utrpel mnohé zranenia na nohách, krku a hlave, je mimo ohrozenia života. Počas útoku sedela v publiku aj Gottaniho matka. Tá utrpela šok a rovnako musela byť prevezená do nemocnice.  

https://www.youtube.com/watch?v=jYnHqgjGz-c#t=43


MADRID/TVNOVINY

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Krátka správa

Pápež na otvorení synody poukázal na potrebu otvorenia cirkvi pre všetkých.

Spravil tak v čase napätia súvisiaceho s veriacimi, ktorí sú členmi LGBTQ komunity alebo sú rozvedení. Generálne zhromaždenie Biskupskej synody vo Vatikáne bude zamerané na budúcnosť katolíckej cirkvi a bude sa na ňom diskutovať napríklad o úlohe žien v cirkvi, akceptácii členov LGBTQ komunity či následkoch klimatických zmien.

Krátka správa

Britský premiér Rishi Sunak vyzval západných spojencov, aby pokračovali v posielaní zbraní Ukrajine.

Spojené kráľovstvo vedie svet pri poskytovaní pomoci Ukrajine, vyhlásil premiér Sunak s tým, aby jej zahraniční spojenci pomohli vyhrať vojnu. „Boli sme prvou krajinou, ktorá poslala Kyjevu západné tanky. Boli sme prvou krajinou, ktorá poslala Kyjevu zbrane s dlhým dostrelom a prvou krajinou, ktorá súhlasila s výcvikom ukrajinských pilotov, potom nasledovalo desať ďalších,“ vypočítaval Sunak.