Zahraničné

Pestúni páchali na 11-ročnom chlapcovi beštiálne činy

Párik tyranov
Zdroj: YouTube

Na konte majú ďalších 21 trestných činov.

Len 11-ročný chlapec z amerického štátu Severná Karolína prežil hotové peklo! O doživotnú traumu sa postaral párik pestúnov, ktorým bol zverený do opatery. Hrôzostrašný pohľad sa naskytol policajtom, ktorí našli dieťa priviazané k verande reťazou.

Bývalá sociálna pracovníčka Wanda Sue Larson (57) a jej rovnako starý priateľ Dorian Harper väznili chlapca v detskej izbe. Nebol však zamknutý, ale priviazaný ku kuse koľajnici. Raz si pri pokuse o útek zlomil zápästie.

Zdroj: YouTube

Jazva veľká päť centimetrov je ďalším následkom drastického týrania. Muž dieťa údajne popálil elektrickým drôtom. Pestúni mali svojmu zverencovi porezať aj prsty na rukách. Policajti našli dieťa stáť v mrazivom novembrovom počasí pripútané k verande. Na mnohých zahraničných zdrojoch informujú o tom, že chlapec mal ku krku priviazané mŕtve kura.

„Vždy som si myslela, že je môj syn príliš chudý," hovorí matka chlapca, ktorá si neželala byť menovaná. Povedala, že chlapec sa vždy sťažoval, že je hladný a prosiť o jedlo chodil k susedom. Pestúni však argumentovali tým, že má rýchly metabolizmus.

Muža a ženu obvinili. Na konte však majú ďalších 21 trestných činov vrátanie týrania aj napadnutia smrteľnou zbraňou, či zmrzačenie.


SEVERNÁ KAROLÍNA/lp

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.