Zahraničné

Matka Kramného ukradla Klárke náhrobok

Matka Petra Kramného ukradla Klárke náhrobok
Zdroj: tn.cz

A nevidí v tom žiadny problém.

V rodine Petra Kramného vypukol nechutný boj o hrob. Jeho matka portálu TN.cz opísala, že nevidí nič zlé na tom, že nechala z hrobu malej Klárky odstrániť plyšáky a náhrobok.

Zdroj: tn.cz
V pondelok ráno sa na cintoríne v Karvinej konali manévre s ťažkou technikou. Na rozkaz matky Petra Kramného bol z hrobu Klárky a Moniky odstránený náhrobok a plyšové hračky.

Matka Petra Kramného pani Irena sa v exkluzívnom rozhovore pre TN.cz rozhovorila o tom, že na celej akcii nevidí nič divného. Klárka má teraz dva hroby, ale babke na tom nepríde nič zvláštneho. Opísala, že jedna časť rodiny sa môže modliť u jedného hrobu a druhá časť rodiny pri hrobe druhého. Oba hroby sú od seba vzdialené asi 20 cm.

Situácia okolo pozostatkov bola zložitá od začiatku. Keď sa v Karvinej konal pohreb Moniky a Klárky, bol Kramný držaný v Egypte. Pohreb organizovala jeho sestra Lenka. Bolo to v čase, keď bola presvedčená, že jej brat Peter nemá na smrti svojich dievčat žiadny podiel. Lenže to sa zmenilo. Sestra už bratovi neverí. Hrob je teraz prepísaný na Monikinho brata Radmila. Ten podal na matku Petra Kramného trestné oznámenie.

KARVINÁ, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti