Zahraničné

Tínedžerka vypadla z autobusu. Vodič ju nechal na diaľnici

article-2652938-1E9B96AA00000578-882_634x775.jpg

Cestovala na ples.

Tínedžerka (17) z Kalifornie má obrovské šťastie, že je nažive. Cestou na ples sa oprela v autobuse o okno, to sa otvorilo a ona vypadla na diaľnicu. Vodič ju nechal ležať na zemi.

Charlotte Boysová sa spolu s ďalšími 55-timi pekne nahodenými tínedžermi vybrala v sobotu večer na ples. Cestovali v autobuse, keď v tom do nej niekto strčil a oprela sa o okno. Okno sa z neznámych príčin otvorilo a Charlotte vypadla.

Zdroj: Instagram

Dve jej kamarátky sa ju snažili zachytiť, no márne. Charlotte našťastie nespadla na hlavu, ale na zadok. Šokujúce na prípade je, že vodič sa zachoval absolútne ľahostajne. Študenti na neho kričali a prosili ho, aby zastavil, no on pokračoval v jazde ďalej.

Keďže vodič nechcel zastaviť, niekoľko študentov vyskočilo, aby Charlotte išli pomôcť. Nevedeli, či je živá alebo nie. Rýchlo sa snažili zastaviť okoloidúce autá a zavolali záchranku.

Charlotte utrpela odreniny a rezné rany, nič vážne sa jej našťastie nestalo. „Bola som v šoku. Viem, že telefón aj topánky odleteli ďaleko odo mňa," povedala tínedžerka pre denník DailyMail.

Rodičia uviedli, že alkohol u dospievajúceho dievčaťa nebol nájdený. Vďačia jej priateľom, ktorí ju zachránili. Pre nich sú to hrdinovia.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Facebook


KALIFORNIA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti