Obrovská rodinná tragédia: Dievčatko (2) nešťastne zavrelo okno na aute a zabilo svoju mamu (†21)

susedia pokazene S07E02 komplet_markiza_sk_bez_loga.mp4
Zdroj: shutterstock/Maryna Sokolova

Mladá mamička utrpela pri tragickom incidente asfyxiu.

Rodinu z bieloruského mesta Žabinka postihla obrovská tragédia. Mladá mamička (†21) zomrela na následky zranení, ktoré utrpela, keď jej dvojročná dcéra privrela hlavu oknom na aute

Julia Šarkomová v osoudný deň oslavovala 21. narodeniny. S manželom a dvomi deťmi sa počas posledného augustového víkendu vybrali na chatu v dedine Staroe Selo, ktorá patrí ich priateľom.

K tragédii došlo, keď Julia cez okienko na aute chcela vybrať svoju dvojročnú dcéru. Dievčatko stlačilo automatické zatváranie okien práve v momente, keď sa mama skláňala do auta. Okno na staršom BMW E34 žene privrelo krk a začala sa dusiť. Píše o tom portál Daily Mail.

Manžel Artur ju našiel v bezvedomí visieť z auta. Rozbil sklo a bezvládne telo manželky vytiahol von. Privolaní záchranári Juliu v kritickom stave previezli do nemocnice v Breste. Jej stav sa stále zhoršoval a o 8 dní neskôr zomrela.

Mladá mamička utrpela pri tragickom incidente asfyxiu (dusenie z nedostatku vzduchu s následným poklesom kyslíka a vzostupom oxidu uhličitého v krvi), ktorá viedla k nezvratnému poškodeniu mozgu a následne k smrti.

STAROE SELO/kc

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Bielorusko

Dôležité udalosti